hlavní stranavýsledkykalendářvolný trénink

Frenštát pod RadhoštěmSportenMannerContinentalSiemensPekárna LomnáMachačŠkoda Nový JičínRádio ČasRadegastMinoltaFrenštát pod RadhoštěmSportenAsompoMannerFrenštát pod RadhoštěmSportenMannerContinentalSiemensPekárna LomnáMachačŠkoda Nový JičínRádio ČasRadegastMinoltaFrenštát pod RadhoštěmSportenAsompoManner

 

 

 
Tréninkové skupiny
Muži - Ženy - Dorost Žáci starší -skupina B Žáci mladší - Skupina C K:9 - Skupina C

Skupina A

Žáci 13-14 a 11-12 Žáci 9-10 Předžáci
Matějka Vojtěch Kašpar Bořivoj Kryške Jakub Mičulková Adriana
Doležel Dušan Horák Matěj Janda Nikodém Macek Adam
Kellermann Sebastian Svoboda Daniel Janda Oliver Kryšková Elen
Sakala Filip Merenda Richard Džumela Juraj  
Ulrichová Klára Merendová Sára Džumela Jakub  

Pokorný Jiří

Mičulek Jiří Merendová Laura  
Brodský Josef Mičulková Adéla Merenda Eduard  
Vaverka Petr Hanák Tom David Viktor  
Holub Benedikt Hanáková Linda    
Selcer Radek      
Macháč Vojtěch      
Macháč Michal      
       

   

Časový rozvrh tréninků dle skupin

  Týdenní tréninkový plán žáci starší,mladší,předžáci
                  (časy svozů a tréninků podle skupin)
Den Dopoledne Odpoledne
    Všichni
    14:20 - 14:40                Svoz
Pondělí Š K O L A 15:00                  Nástup na trénink
     
    (náplň tréninku dle plánu a počasí)
    K:21 + K:42
    14:20 - 14:40                Svoz
Úterý Š K O L A 15:00               Nástup na trénink
     
    (náplň tréninku dle plánu a počasí)
    K:9 (přípravka)
    14:20 - 14:40                Svoz
Středa Š K O L A 15:00                 Nástup na trénink
     
    (náplň tréninku dle plánu a počasí)
    K:21 + K:42
    14:20 - 14:40                Svoz
Čtvrtek Š K O L A 15:00                Nástup na trénink
     
    (náplň tréninku dle plánu a počasí)
    K:21 + K:42
    14:20 - 14:40                Svoz
    15:00                 Nástup na trénink
Pátek Š K O L A  
     
    (náplň tréninku dle plánu a počasí)
     
     
Sobota V O L N O V O L N O
     
     
     
     
Neděle V O L N O V O L N O 
     
     

 

  Týdenní tréninkový plán dorost, junioři, muži, ženy
   
Den Dopoledne Odpoledne
     
     
Pondělí Š K O L A 15:00                  Nástup na trénink
     
     
     
     
Úterý Š K O L A 15:00               Nástup na trénink
     
     
     
     
Středa Š K O L A 15:00                 Nástup na trénink
     
     
     
     
Čtvrtek Š K O L A 15:00                Nástup na trénink
     
     
     
     
    15:00                 Nástup na trénink
Pátek Š K O L A  
     
     
     
     
Sobota V O L N O Individuální trénink
     
     
     
     
Neděle V O L N O V O L N O 
     
     

 

 

 

                         

 

archívhistoriegalerieodkazyyoutube

AsompoKotouč ŠtramberkMyonicBartošPhobosSki&Wake ParkKofolaStiborekTofelVíno SýkoraFleretMinoltaAsompoMannerFrenštát pod RadhoštěmSportenMannerContinentalSiemensPekárna LomnáMachačŠkoda Nový JičínRádio ČasRadegastMinoltaFrenštát pod RadhoštěmSportenAsompoManner